MPQ8636GLE-10-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPQ8636GLE-10-P Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPQ8636GLE-10-P
Producator / Marca: MPS (Monolithic Power Systems)
Descrierea produsului IC REG BUCK ADJ 10A SYNC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPQ8636GLE-10-P
Număr parc MPQ8636GLE-10-P Producător MPS (Monolithic Power Systems)
Descriere IC REG BUCK ADJ 10A SYNC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 35085 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire (min / fix) 0.611V Tensiune - ieșire (Max) 13V
Tensiune - Intrare (Min) 4.5V Tensiune - Intrare (Max) 18V
Topologie Buck Redresor sincron Yes
Pachetul dispozitivului furnizor 16-QFN (3x3) Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 14-VFQFN Exposed Pad
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 1589-1335-2 Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 200kHz ~ 1MHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.611V 1 Output 10A 14-VFQFN Exposed Pad Curent - ieșire 10A