MP2014GZD-36-P
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MPS (Monolithic Power Systems)
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP2014GZD-36-P
Producator / Marca: MPS (Monolithic Power Systems)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO252-5
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP2014GZD-36-P
Număr parc MP2014GZD-36-P Producător MPS (Monolithic Power Systems)
Descriere IC REG LINEAR 3.6V 500MA TO252-5 Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 74529 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 1.3V @ 500mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.6V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 40V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-5 Serie -
PSRR 57dB ~ 51dB (100Hz ~ 100kHz) Tipul de ieșire Fixed
Configurarea ieșirii Positive Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA)
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC 1 Output 500mA TO-252-5 Curent - aprovizionare (Max) 150µA
Curent - Quiescent (Iq) 17µA Curent - ieșire 500mA