MP20045DN-15-LF
MPS (Monolithic Power Systems)MPS (Monolithic Power Systems)
MP20045DN-15-LF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MP20045DN-15-LF
Producator / Marca: MPS (Monolithic Power Systems)
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOIC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MP20045DN-15-LF
Număr parc MP20045DN-15-LF Producător MPS (Monolithic Power Systems)
Descriere IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 112483 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.28V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 1.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC-EP Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tube
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 56dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1A 8-SOIC-EP
Curent - Quiescent (Iq) 110µA Curent - ieșire 1A
Caracteristici de control Enable, Power Good
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MP20045DN-33-LF
MP20045DN-33-LF
Producători: MPS (Monolithic Power Systems)
Descriere: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SOIC
In stoc: 95137 pcs
Descarca:
RFQ
MP20045DN-15-LF-Z
MP20045DN-15-LF-Z
Descriere: IC REG LINEAR 1.5V 1A 8SOIC