USP-225-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
USP-225-3.3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: USP-225-3.3
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Foi de date: USP-225-3.3.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile USP-225-3.3
Număr parc USP-225-3.3 Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V 132W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1284 pcs Fișa cu date USP-225-3.3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Tip Open Frame Dimensiune / Dimensiune 7.95" L x 4.00" W x 1.50" H (202.0mm x 101.5mm x 38.0mm)
Serie USP-225 Putere (Wați) 132W
Alte nume 1866-4990
USP-225-3.3-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 65°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 72% descriere detaliata Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 40A 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 40A Aprobări CB, CE, cURus, TUV