SUS01L-15
MEAN WELLMEAN WELL
SUS01L-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SUS01L-15
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 1W
Foi de date: SUS01L-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SUS01L-15
Număr parc SUS01L-15 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 15V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21625 pcs Fișa cu date SUS01L-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1000V Tensiune - Intrare (Min) 4.5V
Tensiune - Intrare (Max) 5.5V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.89" L x 0.39" W x 0.35" H (22.6mm x 9.9mm x 8.9mm)
Serie SUS01 Putere (Wați) 1W
ambalare - Pachet / Caz 16-DIP Module, 8 Leads
Alte nume 1866-4893
SUS01L-15-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP Eficienţă 79%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.5V - 5.5V Input Curent - Ieșire (Max) 67mA