SPR01N-15
MEAN WELLMEAN WELL
SPR01N-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPR01N-15
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 15V 1W
Foi de date: SPR01N-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPR01N-15
Număr parc SPR01N-15 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 15V 1W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 20189 pcs Fișa cu date SPR01N-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1000V Tensiune - Intrare (Min) 21.6V
Tensiune - Intrare (Max) 26.4V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.1mm x 10.1mm)
Serie SPR01 Putere (Wați) 1W
ambalare - Pachet / Caz 6-SIP Module, 4 Leads
Alte nume 1866-4830
SPR01N-15-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici OCP, SCP Eficienţă 60%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 21.6V - 26.4V Input Curent - Ieșire (Max) 67mA