SPB03B-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPB03B-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPB03B-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 3W
Foi de date: SPB03B-12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPB03B-12
Număr parc SPB03B-12 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 12V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8867 pcs Fișa cu date SPB03B-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1000V Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serie SPB03 Putere (Wați) 3W
ambalare - Pachet / Caz 8-SIP Module, 7 Leads
Alte nume 1866-4784
SPB03B-12-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 250mA