SPA02B-12
MEAN WELLMEAN WELL
SPA02B-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SPA02B-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 12V 2W
Foi de date: SPA02B-12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SPA02B-12
Număr parc SPA02B-12 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 12V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 9443 pcs Fișa cu date SPA02B-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1000V Tensiune - Intrare (Min) 18V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serie SPA02 Putere (Wați) 2W
ambalare - Pachet / Caz 8-SIP Module, 7 Leads
Alte nume 1866-4756
SPA02B-12-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP Eficienţă 80%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 167mA 18V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 167mA
Aplicații ITE (Commercial)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
SPA02B
SPA02B
Producători: C&K
Descriere: SWITCH SLIDE DIP SPST 10MA 20V