SCW12A-05
MEAN WELLMEAN WELL
SCW12A-05 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SCW12A-05
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 12W
Foi de date: SCW12A-05.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SCW12A-05
Număr parc SCW12A-05 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 5V 12W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6012 pcs Fișa cu date SCW12A-05.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1500V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Serie SCW12 Putere (Wați) 12W
ambalare - Pachet / Caz 24-DIP Module, 9 Leads
Alte nume 1866-4371
SCW12A-05-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 71°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2.4A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 2.4A