RST-5000-36
MEAN WELLMEAN WELL
RST-5000-36 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RST-5000-36
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 36V 4968W
Foi de date: RST-5000-36.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 77 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 77 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RST-5000-36
Număr parc RST-5000-36 Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC CONVERTER 36V 4968W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 77 pcs Fișa cu date RST-5000-36.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 36V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH)
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 18.90" L x 8.31" W x 3.29" H (480.0mm x 211.0mm x 83.5mm)
Serie RST-5000 Putere (Wați) 4968W
Alte nume 1866-4300
RST-5000-36-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 90% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 138A 196 ~ 305 VAC (3PH), 340 ~ 530 VAC (3PH) Input
Curent - Ieșire (Max) 138A Aprobări CB, CE, cURus, TUV