PSP-600-24
MEAN WELLMEAN WELL
PSP-600-24 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PSP-600-24
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 24V 600W
Foi de date: PSP-600-24.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 798 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 798 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PSP-600-24
Număr parc PSP-600-24 Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC CONVERTER 24V 600W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 798 pcs Fișa cu date PSP-600-24.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 3kV Tensiune - intrare 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 6.69" L x 4.72" W x 3.66" H (170.0mm x 120.0mm x 93.0mm)
Serie PSP-600 Putere (Wați) 600W
Alte nume 1866-3919
PSP-600-24-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 60°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 86% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 25A Aprobări CB, CCC, CE, cURus, TUV