PLM-40-350
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-40-350 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLM-40-350
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLM-40-350
Număr parc PLM-40-350 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC AC/DC 53-105V 350MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6221 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 53 ~ 105 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 110VAC Tensiune - Intrare (Max) 295VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Terminal Block Dimensiune / Dimensiune 6.89" L x 1.65" W x 0.94" H (175.0mm x 42.0mm x 24.0mm)
Serie PLM-40 Evaluări IP30
Putere (Wați) 37W Alte nume 1866-3829
PLM-40-350-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 40°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OTP, SCP
Eficienţă 88% Dimming -
descriere detaliata 350mA 53 ~ 105 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 350mA