PB-360P-12
MEAN WELLMEAN WELL
PB-360P-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PB-360P-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului BATT CHRGR LEAD ACID 14.4V 24.3A
Foi de date: PB-360P-12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 903 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 903 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PB-360P-12
Număr parc PB-360P-12 Producător MEAN WELL
Descriere BATT CHRGR LEAD ACID 14.4V 24.3A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 903 pcs Fișa cu date PB-360P-12.pdf
Greutate 1500g Tensiune - Nominală 14.4V
Tensiune - intrare 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Stilul de terminare Screw Terminal Dimensiune / Dimensiune 9.96" L x 5.31" W x 1.91" H (253.0mm x 135.0mm x 48.5mm)
Serie PB-360 Putere - Max 360W
Alte nume 1866-3738
PB-360P-12-ND
Temperatura de Operare -20°C ~ 60°C
Număr de celule 1 Tipul de montare Chassis Mount
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata Enclosed Battery Charger 14.4V 24.3A 12V
Timpul de încărcare - Curent de încărcare - Max 24.3A
Baterie pentru baterii Lead Acid, Lithium-Ion Dimensiunea celulei bateriei 12V
Aprobări CB, CE, cURus
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PB-360N-48
PB-360N-48
Producători: MEAN WELL
Descriere: BATT CHRGR LEAD ACID 57.6V 6.25A