NMP650-HCCC-07
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-HCCC-07 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NMP650-HCCC-07
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Foi de date: NMP650-HCCC-07.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 213 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NMP650-HCCC-07
Număr parc NMP650-HCCC-07 Producător MEAN WELL
cantitate valabila 213 pcs Fișa cu date NMP650-HCCC-07.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 5V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serie NMP Putere (Wați) 650W
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 2 Output 24V 5V 10A, 108A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Curent - Ieșire (Max) 10A, 108A