NMP650-CCEC-01
MEAN WELLMEAN WELL
NMP650-CCEC-01 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NMP650-CCEC-01
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 65
Foi de date: NMP650-CCEC-01.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 232 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 232 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NMP650-CCEC-01
Număr parc NMP650-CCEC-01 Producător MEAN WELL
cantitate valabila 232 pcs Fișa cu date NMP650-CCEC-01.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 5V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 9.84" L x 3.50" W x 1.61" H (250.0mm x 89.0mm x 41.0mm)
Serie NMP Putere (Wați) 650W
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 3
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V 5V 72A, 20A, 36A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Curent - Ieșire (Max) 72A, 20A, 36A