NMP1K2-HECCCC-12
MEAN WELLMEAN WELL
NMP1K2-HECCCC-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NMP1K2-HECCCC-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului NMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY 12
Foi de date: NMP1K2-HECCCC-12.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 154 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 154 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NMP1K2-HECCCC-12
Număr parc NMP1K2-HECCCC-12 Producător MEAN WELL
cantitate valabila 154 pcs Fișa cu date NMP1K2-HECCCC-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 5V
Tensiune - ieșire 2 12V Tensiune - Ieșire 1 24V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 9.84" L x 5.00" W x 1.61" H (250.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Serie NMP Putere (Wați) 1200W
Temperatura de Operare -30°C ~ 70°C (With Derating) Numărul de ieșiri 3
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable
Sarcină minimă necesară - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 3 Output 24V 12V 5V 10A, 20A, 144A 90 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Curent - Ieșire (Max) 10A, 20A, 144A