MSP-600-3.3
MEAN WELLMEAN WELL
MSP-600-3.3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MSP-600-3.3
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V 396W
Foi de date: MSP-600-3.3.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 613 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 613 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MSP-600-3.3
Număr parc MSP-600-3.3 Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V 396W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 613 pcs Fișa cu date MSP-600-3.3.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 8.58" L x 4.13" W x 2.50" H (218.0mm x 105.0mm x 63.5mm)
Serie MSP-600 Putere (Wați) 396W
Alte nume 1866-3512
MSP-600-3.3-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 70°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Eficienţă 78.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 120A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Curent - Ieșire (Max) 120A Aprobări CB, CE, cURus
Aplicații Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MSP-600-7.5
MSP-600-7.5
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 7.5V 600W
In stoc: 513 pcs
Descarca: MSP-600-7.5.pdf
RFQ
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 636W