MPM-30-3.3ST
MEAN WELLMEAN WELL
MPM-30-3.3ST Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MPM-30-3.3ST
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC CONVERTER 3.3V 20W
Foi de date: MPM-30-3.3ST.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MPM-30-3.3ST
Număr parc MPM-30-3.3ST Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC CONVERTER 3.3V 20W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4944 pcs Fișa cu date MPM-30-3.3ST.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 3.3V
Tensiune - Izolare 4kV Tensiune - intrare 80 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 3.58" L x 1.55" W x 1.12" H (90.9mm x 39.4mm x 28.4mm)
Serie MPM-30 Putere (Wați) 20W
Alte nume 1866-3467
MPM-30-3.3ST-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Sarcină minimă necesară No
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 82.5% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 80 ~ 264 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 6A Aprobări CB, CE, cURus, TUV
Aplicații Household Appliances, Medical
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
MPM-30-5ST
MPM-30-5ST
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 5V 30W
In stoc: 4572 pcs
Descarca: MPM-30-5ST.pdf
RFQ
MPM-DC-KIT
MPM-DC-KIT
Producători: Microsemi
Descriere: DAUGHTER CARD SMARTFUSION MPM
In stoc: 4745 pcs
Descarca: MPM-DC-KIT.pdf
RFQ
MPM-30-24
MPM-30-24
Producători: MEAN WELL
Descriere: AC/DC CONVERTER 24V 31W
Descarca: MPM-30-24.pdf
MPM-30-5
MPM-30-5
Descarca: MPM-30-5.pdf
Descriere: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Descarca: MPM-30-15.pdf
MPM-30-48ST
MPM-30-48ST
Descriere: AC/DC CONVERTER 48V 30W
Descarca: MPM-30-48ST.pdf
MPM01
MPM01
Producători: Sanken Electric Co., Ltd.
Descriere: DC DC CONVERTER 1.8-12V 36W
Descarca: MPM01.pdf
Descarca: MPM-30-15ST.pdf
Descriere: AC/DC CONVERTER 3.3V 20W
Descriere: AC/DC CONVERTER 12V 30W
Industria de știri
Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW