MHB75-12S05
MEAN WELLMEAN WELL
MHB75-12S05 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MHB75-12S05
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER 5V 75W
Foi de date: MHB75-12S05.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MHB75-12S05
Număr parc MHB75-12S05 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER 5V 75W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1486 pcs Fișa cu date MHB75-12S05.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 - Tensiune - Ieșire 1 5V
Tensiune - Izolare 1500V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor Half Brick Dimensiune / Dimensiune 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Serie MHB75 Putere (Wați) 75W
ambalare - Pachet / Caz Half Brick
Alte nume 1866-3435
MHB75-12S05-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Eficienţă 83%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 15A