MES30B11P1J
MEAN WELLMEAN WELL
MES30B11P1J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MES30B11P1J
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 25W
Foi de date: MES30B11P1J.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MES30B11P1J
Număr parc MES30B11P1J Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 25W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4355 pcs Fișa cu date MES30B11P1J.pdf
Tensiune - ieșire 7.5V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.0mm x 67.0mm x 36.0mm) Serie MES30B (30W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 25W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Temperatura de Operare 0°C ~ 65°C Nu consumați energie de încărcare -
Tip de introducere Cord (Sold Separately) Conector de intrare IEC 320-C8
Formă Desktop (Class II) Eficienţă 72%
descriere detaliata 7.5V 25W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Curent - Ieșire (Max) 3.33A
Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m) Aprobări CB, CE, cURus, TUV