LPV-100-48
MEAN WELLMEAN WELL
LPV-100-48 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPV-100-48
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.1A
Foi de date: LPV-100-48.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LPV-100-48
Număr parc LPV-100-48 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRIVER CV AC/DC 48V 2.1A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3265 pcs Fișa cu date LPV-100-48.pdf
Tensiune - ieșire 48V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 264VAC
Tip Constant Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 7.48" L x 2.05" W x 1.46" H (190.0mm x 52.0mm x 37.0mm)
Serie LPV-100 Evaluări IP67
Putere (Wați) 101W Alte nume 1866-3288
LPV-100-48-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 70°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici OCP, OVP
Eficienţă 89% Dimming -
descriere detaliata 2.1A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 2.1A