LPFH-60-42
MEAN WELLMEAN WELL
LPFH-60-42 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPFH-60-42
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DVR CCCV ACDC 25.2-42V 1.43A
Foi de date: LPFH-60-42.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LPFH-60-42
Număr parc LPFH-60-42 Producător MEAN WELL
Descriere LED DVR CCCV ACDC 25.2-42V 1.43A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2706 pcs Fișa cu date LPFH-60-42.pdf
Tensiune - ieșire 25.2 ~ 42 V Tensiune - Izolare 3kV
Tensiune - Intrare (Min) 200VAC Tensiune - Intrare (Max) 400VAC
Tip Constant Current, Voltage Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Serie LPFH-60 Evaluări IP67
Putere (Wați) 60W Alte nume 1866-3247
LPFH-60-42-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 90% Dimming -
descriere detaliata 1.43A 25.2 ~ 42 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.43A