LPF-60D-42
MEAN WELLMEAN WELL
LPF-60D-42 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LPF-60D-42
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A
Foi de date: LPF-60D-42.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LPF-60D-42
Număr parc LPF-60D-42 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC AC/DC 25.2-42V 1.43A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3156 pcs Fișa cu date LPF-60D-42.pdf
Tensiune - ieșire 25.2 ~ 42 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 305VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Wire Leads Dimensiune / Dimensiune 6.40" L x 1.69" W x 1.26" H (162.5mm x 43.0mm x 32.0mm)
Serie LPF-60D Evaluări IP67
Putere (Wați) 60W Alte nume 1866-3225
LPF-60D-42-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 80°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Eficienţă 90% Dimming Analog, PWM
descriere detaliata 1.43A 25.2 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 1.43A