GSC25B-500
MEAN WELLMEAN WELL
GSC25B-500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GSC25B-500
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului LED DRVR CC AC/DC 26-52V 500MA
Foi de date: GSC25B-500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GSC25B-500
Număr parc GSC25B-500 Producător MEAN WELL
Descriere LED DRVR CC AC/DC 26-52V 500MA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5408 pcs Fișa cu date GSC25B-500.pdf
Tensiune - ieșire 26 ~ 52 V Tensiune - Izolare 3.75kV
Tensiune - Intrare (Min) 90VAC Tensiune - Intrare (Max) 277VAC
Tip Constant Current Topologie AC DC Converter
Stilul de terminare Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Dimensiune / Dimensiune 3.11" L x 2.13" W x 1.30" H (79.0mm x 54.0mm x 33.0mm)
Serie GSC25B Evaluări IP40
Putere (Wați) 26W Alte nume 1866-5196
GSC25B-500-ND
Temperatura de Operare -30°C ~ 50°C Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici SCP
Eficienţă 89.5% Dimming -
descriere detaliata 500mA 26 ~ 52 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Curent - Ieșire (Max) 500mA