GS15A-4P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GS15A-4P1J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GS15A-4P1J
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W
Foi de date: GS15A-4P1J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GS15A-4P1J
Număr parc GS15A-4P1J Producător MEAN WELL
Descriere AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 15W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4594 pcs Fișa cu date GS15A-4P1J.pdf
Tensiune - ieșire 15V Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC
Dimensiune / Dimensiune 3.94" L x 2.30" W x 1.29" H (100.0mm x 58.5mm x 32.8mm) Serie GS15A (15W)
Regiunea utilizată International Putere (Wați) 15W
Polarizare Positive Center Conector de ieșire Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Alte nume 1866-1855
GS15A-4P1J-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Nu consumați energie de încărcare 75mW (Max) Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Conector de intrare IEC 320-C14 Formă Desktop (Class I)
Eficienţă Level VI descriere detaliata 15V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Curent - Ieșire (Max) 1A Lungimea cablurilor 47.2" (1.20m)