GC30U-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GC30U-2P1J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GC30U-2P1J
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A
Foi de date: GC30U-2P1J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GC30U-2P1J
Număr parc GC30U-2P1J Producător MEAN WELL
Descriere BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3436 pcs Fișa cu date GC30U-2P1J.pdf
Greutate 405g Tensiune - Nominală 8.4V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Desktop
Stilul de terminare 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female Dimensiune / Dimensiune 4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Serie GC30U Putere - Max 25.2W
Alte nume 1866-5184
GC30U-2P1J-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C
Număr de celule 1 Tipul de montare Desktop
Caracteristici LED Indicator descriere detaliata Desktop Battery Charger 8.4V 3A
Timpul de încărcare - Curent de încărcare - Max 3A