GC30E-2P1J
MEAN WELLMEAN WELL
GC30E-2P1J Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GC30E-2P1J
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A
Foi de date: GC30E-2P1J.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
36 pcs
  • Mesaj
Specificațiile GC30E-2P1J
Număr parc GC30E-2P1J Producător MEAN WELL
Descriere BATT CHARGER LEAD ACID 8.4V 3A Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3793 pcs Fișa cu date GC30E-2P1J.pdf
Greutate 405g Tensiune - Nominală 8.4V
Tensiune - intrare 90 ~ 264 VAC Tip Desktop
Stilul de terminare 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female Dimensiune / Dimensiune 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Serie GC30E Putere - Max 25.2W
Temperatura de Operare 0°C ~ 50°C Număr de celule 1
Tipul de montare Desktop Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici LED Indicator
descriere detaliata Desktop Battery Charger 8.4V 3A Timpul de încărcare -
Curent de încărcare - Max 3A Baterie pentru baterii Lead Acid, Lithium-Ion