DPBW03F-15
MEAN WELLMEAN WELL
DPBW03F-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPBW03F-15
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Foi de date: DPBW03F-15.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DPBW03F-15
Număr parc DPBW03F-15 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER +/-15V 3W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11989 pcs Fișa cu date DPBW03F-15.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -15V Tensiune - Ieșire 1 15V
Tensiune - Izolare 1500V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 36V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serie DPBW03 Putere (Wați) 3W
ambalare Tube Pachet / Caz 8-SIP Module, 7 Leads
Alte nume 1866-1397
DPBW03F-15-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eficienţă 81%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input Curent - Ieșire (Max) 100mA, 100mA