DPAN02A-12
MEAN WELLMEAN WELL
DPAN02A-12 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPAN02A-12
Producator / Marca: MEAN WELL
Descrierea produsului DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Foi de date: DPAN02A-12.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile DPAN02A-12
Număr parc DPAN02A-12 Producător MEAN WELL
Descriere DC DC CONVERTER +/-12V 2W Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 11113 pcs Fișa cu date DPAN02A-12.pdf
Tensiune - ieșire 4 - Tensiune - ieșire 3 -
Tensiune - ieșire 2 -12V Tensiune - Ieșire 1 12V
Tensiune - Izolare 1500V Tensiune - Intrare (Min) 9V
Tensiune - Intrare (Max) 18V Tip Isolated Module
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.86" L x 0.36" W x 0.44" H (21.8mm x 9.2mm x 11.1mm)
Serie DPAN02 Putere (Wați) 2W
ambalare - Pachet / Caz 8-SIP Module, 7 Leads
Alte nume 1866-1384
DPAN02A-12-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 90°C (With Derating)
Numărul de ieșiri 2 Tipul de montare Through Hole
Caracteristici Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Eficienţă 82%
descriere detaliata Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 9V - 18V Input Curent - Ieșire (Max) 83mA, 83mA