MCT06030C2219FP500
Vishay Beyschlag
MCT06030C2219FP500 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCT06030C2219FP500
Producator / Marca: Vishay Beyschlag
Descrierea produsului RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603
Foi de date: MCT06030C2219FP500.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCT06030C2219FP500
Număr parc MCT06030C2219FP500 Producător Vishay Beyschlag
Descriere RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4058667 pcs Fișa cu date MCT06030C2219FP500.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.125W, 1/8W
Tensiune - Defalcare 0603 Grosime (Max) ±50ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm) Serie MCT 0603 - Professional
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0603 (1608 Metric)
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului MCT06030C2219FP500 Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici - lui FIFO 2
Descriere extinsă 22.1 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film ESR (rezistență în serie echivalentă) ±1%
Descriere RES SMD 22.1 OHM 1% 1/8W 0603 Acoperire, Tipul carcasei Thin Film