SST-90-WDLS-F11-K3150
Luminus DevicesLuminus Devices
SST-90-WDLS-F11-K3150 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SST-90-WDLS-F11-K3150
Producator / Marca: Luminus Devices
Descrierea produsului BIG CHIP LED HB MODULE WHITE
Foi de date: SST-90-WDLS-F11-K3150.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SST-90-WDLS-F11-K3150
Număr parc SST-90-WDLS-F11-K3150 Producător Luminus Devices
Descriere BIG CHIP LED HB MODULE WHITE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5228 pcs Fișa cu date SST-90-WDLS-F11-K3150.pdf
Lungime de undă - Tensiune - înainte (Vf) (tip) 3.25V
Unghi de vedere 100° Tip Chip On Board (COB)
Temperatură - Test - Dimensiune / Dimensiune 11.00mm L x 10.00mm W
Serie SST-90 ambalare Tray
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ curent - test -
Suprafața emițătoare de lumină (LES) 8.00mm Diameter Tipul obiectivului Domed
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălţime 5.40mm
Flux @ curent / temperatură - încercare - Caracteristici -
descriere detaliata LED Lighting COBs, Engines, Modules Chip On Board (COB) SST-90 White, Cool Square Test curent 3.15A
Curent - Max 9A configurație Square