SFT-10-B-F35-EPC
Luminus DevicesLuminus Devices
Luminus Devices
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFT-10-B-F35-EPC
Producator / Marca: Luminus Devices
Descrierea produsului LED
Foi de date: SFT-10-B-F35-EPC.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFT-10-B-F35-EPC
Număr parc SFT-10-B-F35-EPC Producător Luminus Devices
Descriere LED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 23731 pcs Fișa cu date SFT-10-B-F35-EPC.pdf
Lungime de undă 455nm Tensiune - înainte (Vf) (tip) 3V
Unghi de vedere - Temperatură - Test 25°C
Pachetul dispozitivului furnizor SMD Dimensiune / Dimensiune 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
Serie SFT-10 Pachet / Caz 1414 (3535 Metric)
Tipul de montare Surface Mount Lumens / Watt @ curent - test 16 lm/W
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.029" (0.74mm)
Test curent 700mA Curent - Max 3A