TMS320BC52PJ100
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TMS320BC52PJ100
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC DSP 100-QFP
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile TMS320BC52PJ100
Număr parc TMS320BC52PJ100 Producător N/A
Descriere IC DSP 100-QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5871 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 5.00V Tensiune - Core 5.00V
Tip Fixed Point Pachetul dispozitivului furnizor 100-QFP (14x20)
Serie TMS320C5x ambalare Tray
Pachet / Caz 100-BQFP Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Pe-Chip RAM 2kB Memorie non volatila ROM (8 kB)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Interfață BSP, SSP
Rata ceasului 100MHz Numărul părții de bază TMS320BC52