TL5001CDR
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TL5001CDR
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TL5001CDR
Număr parc TL5001CDR Producător N/A
cantitate valabila 63006 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologie Buck, Boost, Flyback
Redresor sincron No Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC
Serie - Interfețe intermediare -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Tipul de ieșire Transistor Driver Faze de ieșire 1
Configurarea ieșirii Positive Alte nume 296-1294-1
Temperatura de Operare -20°C ~ 85°C (TA) Numărul de ieșiri 1
Funcţie Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frecvență - Comutare 20kHz ~ 500kHz