TL2575-33IKTTR
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TL2575-33IKTTR
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TL2575-33IKTTR
Număr parc TL2575-33IKTTR Producător N/A
Descriere IC REG BUCK 3.3V 1A 5-DDPAK Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 69681 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 4.75V Tensiune - Intrare (Max) 40V
Topologie Buck Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor DDPAK/TO-263-5 Serie -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume 296-21828-2
TL2575-33IKTTRG3
TL2575-33IKTTRG3-ND
TL257533IKTTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Numărul de ieșiri 1 Tipul de montare Surface Mount
Funcţie Step-Down Frecvență - Comutare 52kHz
descriere detaliata Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Curent - ieșire 1A