SN74LVC1G32QDCKRQ1
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SN74LVC1G32QDCKRQ1
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SN74LVC1G32QDCKRQ1
Număr parc SN74LVC1G32QDCKRQ1 Producător N/A
Descriere IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 760130 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 1.65 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor SC-70-5
Serie Automotive, AEC-Q100, 74LVC ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Alte nume 296-24203-2
SN74LVC1G32QDCKRQ1-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul de intrări 2
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Delay Max Propagation @ V, Max CL 6ns @ 5V, 50pF
Tipul logic OR Gate Nivelul logic - scăzut 0.7 V ~ 0.8 V
Nivelul logic - ridicat 1.7 V ~ 2 V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata OR Gate IC 1 Channel SC-70-5
Curent - Quiescent (Max) 25µA Curent - ieșire ridicată, scăzută 32mA, 32mA