SN74AS640N
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SN74AS640N
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
140 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SN74AS640N
Număr parc SN74AS640N Producător N/A
Descriere IC TRANSCVR INVERT 5.5V 20DIP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 29883 pcs Fișa cu date
Tensiune - Aprovizionare 4.5 V ~ 5.5 V Pachetul dispozitivului furnizor 20-PDIP
Serie 74AS ambalare Tube
Pachet / Caz 20-DIP (0.300", 7.62mm) Tipul de ieșire 3-State
Alte nume 296-6367-5
SN74AS640NE4
SN74AS640NE4-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Număr de elemente 1 Numărul de biți pe element 8
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Curent - ieșire ridicată, scăzută 15mA, 64mA Numărul părții de bază 74AS640