SM72238TDE-3.3/NOPB
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM72238TDE-3.3/NOPB
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM72238TDE-3.3/NOPB
Număr parc SM72238TDE-3.3/NOPB Producător N/A
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO252-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 95918 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor TO-252-3 Serie SolarMagic™
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-252-3
Curent - aprovizionare (Max) 14mA Curent - Quiescent (Iq) 140µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -