REG101UA-A/2K5
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: REG101UA-A/2K5
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile REG101UA-A/2K5
Număr parc REG101UA-A/2K5 Producător N/A
Descriere IC REG LIN POS ADJ 100MA 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6657 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.13V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) 5.5V Tensiune - Intrare (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Tipul de ieșire Adjustable Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 2 (1 Year)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 5.5 V 100mA 8-SOIC
Curent - aprovizionare (Max) 650µA Curent - Quiescent (Iq) 500µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control Enable