OPA132UA/2K5G4
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: OPA132UA/2K5G4
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile OPA132UA/2K5G4
Număr parc OPA132UA/2K5G4 Producător N/A
Descriere IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44215 pcs Fișa cu date
Tensiune - alimentare, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V Tensiune - intrare offset 500µV
Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOIC Rata de coborâre 20 V/µs
Serie - ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tipul de ieșire -
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Găsiți produs de lățime de bandă 8MHz
descriere detaliata General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Curent - Ofertă 4mA
Curent - ieșire / canal 40mA Current - Bias de intrare 5pA
Numărul părții de bază OPA132 Tipul amplificatorului General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
OPA134PAG4
OPA134PAG4
Producători: N/A
Descriere: IC OPAMP AUDIO 8MHZ 8DIP
In stoc: 31453 pcs
Descarca:
RFQ
OPA132U/2K5G4
OPA132U/2K5G4
Producători: N/A
Descriere: IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
In stoc: 26503 pcs
Descarca:
RFQ
OPA132UA
OPA132UA
OPA132UA/2K5
OPA132UA/2K5