NS486SXF-25/NOPB
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NS486SXF-25/NOPB
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 160QFP
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
24 pcs
120 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NS486SXF-25/NOPB
Număr parc NS486SXF-25/NOPB Producător N/A
Descriere IC MPU INTEL486 SX 25MHZ 160QFP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1748 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 3.3V, 5.0V USB -
Pachetul dispozitivului furnizor 160-PQFP (28x28) Viteză 25MHz
Serie - Caracteristici de securitate -
SATA - Controlere RAM DRAM
ambalare Tray Pachet / Caz 160-BFQFP
Alte nume *NS486SXF-25
*NS486SXF-25/NOPB
NS486SXF-25
NS486SXF-25-ND
NS486SXF-25/NOPB-ND
Temperatura de Operare 0°C ~ 70°C (TA)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Accelerarea graficii No
Ethernet - Afișaje și controale de interfață LCD
descriere detaliata Intel486 SX Microprocessor IC - 1 Core, 32-Bit 25MHz 160-PQFP (28x28) Procesor Core Intel486 SX