LP5900SDX-2.8
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP5900SDX-2.8
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LP5900SDX-2.8
Număr parc LP5900SDX-2.8 Producător N/A
Descriere IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6WSON Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4022 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.15V @ 150mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-WSON (2.2x2.5) Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5)
Curent - aprovizionare (Max) 230µA Curent - Quiescent (Iq) 50µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable