LP38692SDX-2.5
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP38692SDX-2.5
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LP38692SDX-2.5
Număr parc LP38692SDX-2.5 Producător N/A
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 1A 6WSON Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6935 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 1.3V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 10V
Pachetul dispozitivului furnizor 6-WSON (3x3) Serie -
Caracteristici de protecție Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 6-WSON (3x3)
Curent - aprovizionare (Max) 100µA Curent - Quiescent (Iq) 55µA
Curent - ieșire 1A Caracteristici de control -