LP2951ACSDX-3.3
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP2951ACSDX-3.3
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LP2951ACSDX-3.3
Număr parc LP2951ACSDX-3.3 Producător N/A
Descriere IC REG LIN POS ADJ 100MA 8WSON Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 3772 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 0.6V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-WSON (4x4) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Short Circuit ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 8-WDFN Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Adjustable (Fixed) Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Numărul autorităților de reglementare 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 3.3V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-WSON (4x4)
Curent - aprovizionare (Max) 14mA Curent - Quiescent (Iq) 120µA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control Enable