LM4128DMF-3.3
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM4128DMF-3.3
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LM4128DMF-3.3
Număr parc LM4128DMF-3.3 Producător N/A
Descriere IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6304 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - intrare 3.7 V ~ 5.5 V
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură 100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-5 Serie -
Tip de referință Series ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Tipul de ieșire Fixed
Alte nume LM4128DMF-3.3TR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ)
Zgomot - 10 Hz până la 10 kHz - Zgomot - 0.1 Hz la 10 Hz 310µVp-p
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant descriere detaliata Series Voltage Reference IC ±1% 20mA SOT-23-5
Curent - Ofertă 100µA Curent - ieșire 20mA