LM3480IM3-3.3
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM3480IM3-3.3
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LM3480IM3-3.3
Număr parc LM3480IM3-3.3 Producător N/A
Descriere IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 159049 pcs Fișa cu date
Dropout de tensiune (Max) 1.2V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 30V
Pachetul dispozitivului furnizor SOT-23-3 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume LM3480IM3-3.3TR
LM3480IM333
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3 Curent - Quiescent (Iq) 2mA
Curent - ieșire 100mA Caracteristici de control -