LM3444-120VFLBK/NOPB
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM3444-120VFLBK/NOPB
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului BOARD ECAL LED DRIVER LM3444
Foi de date:
Statutul RoHs Nu se aplică / Nu se aplică
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LM3444-120VFLBK/NOPB
Număr parc LM3444-120VFLBK/NOPB Producător N/A
cantitate valabila 2048 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire 12 V ~ 30 V Tensiune - intrare 90 ~ 135 VAC
IC / Partea utilizată LM3444 Conținutul furnizat Board(s)
Serie - Ieșiri și tip 1, Isolated
Alte nume LM3444-120VFLBK
LM3444-120VFLBK-ND
LM3444120VFLBKNOPB
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Not applicable / Not applicable Caracteristici -
descriere detaliata LM3444 1, Isolated Output LED Driver Evaluation Board Curent - ieșire / canal 350mA