LM2586S-3.3
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LM2586S-3.3
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile LM2586S-3.3
Număr parc LM2586S-3.3 Producător N/A
Descriere IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5408 pcs Fișa cu date
Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V Tensiune - ieșire (Max) -
Tensiune - Intrare (Min) 4V Tensiune - Intrare (Max) 40V
Topologie Boost, Flyback, Forward Converter Redresor sincron No
Pachetul dispozitivului furnizor DDPAK/TO-263-7 Serie SIMPLE SWITCHER®
ambalare Tube Pachet / Caz TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TJ) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Frecvență - Comutare 100kHz ~ 200kHz descriere detaliata Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Curent - ieșire 3A (Switch) Numărul părții de bază LM2586
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LM2586S-12
LM2586S-12
Producători: N/A
Descriere: IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO263
In stoc: 4762 pcs
Descarca:
RFQ
LM2585T-5.0
LM2585T-5.0
Producători: N/A
Descriere: IC REG MULTI CONFIG 5V 3A TO220
In stoc: 13559 pcs
Descarca:
RFQ
LM2586S-3.3/NOPB
LM2586S-3.3/NOPB
Descriere: IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263