66AK2H14BXAAW24
N/A
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 66AK2H14BXAAW24
Producator / Marca: N/A
Descrierea produsului IC DSP ARM SOC 1517FCBGA
Foi de date:
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 129 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 129 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
21 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 66AK2H14BXAAW24
Număr parc 66AK2H14BXAAW24 Producător N/A
Descriere IC DSP ARM SOC 1517FCBGA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 129 pcs Fișa cu date
Tensiune - I / O 0.85V, 1.0V, 1.35V, 1.5V, 1.8V, 3.3V Tensiune - Core Variable
Tip DSP+ARM® Pachetul dispozitivului furnizor 1517-FCBGA (40x40)
Serie 66AK2Hx KeyStone Multicore ambalare Tray
Pachet / Caz 1517-BBGA, FCBGA Temperatura de Operare -40°C ~ 100°C (TC)
Pe-Chip RAM 12.75MB Memorie non volatila ROM (384 kB)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 4 (72 Hours)
Rata ceasului 1.2GHz DSP, 1.4GHz ARM® Numărul părții de bază 66AK2H14