HUM-868-DT
Linx TechnologiesLinx Technologies
HUM-868-DT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: HUM-868-DT
Producator / Marca: Linx Technologies
Descrierea produsului RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Foi de date: 1.HUM-868-DT.pdf2.HUM-868-DT.pdf3.HUM-868-DT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile HUM-868-DT
Număr parc HUM-868-DT Producător Linx Technologies
Descriere RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3667 pcs Fișa cu date 1.HUM-868-DT.pdf2.HUM-868-DT.pdf3.HUM-868-DT.pdf
Tensiune - Aprovizionare 2 V ~ 3.6 V IC / Partea utilizată -
Serie HumDT™ Interfețe intermediare UART
Sensibilitate -101dBm RF Familie / Standard General ISM < 1GHz
Protocol Proprietary Putere - Ieșire 9.5dBm
ambalare Tray Pachet / Caz Module
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Modulare FHSS, MSK
Dimensiunea memoriei - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frecvență 868MHz Rata de date 115.2kbps
Curent - transmiterea 20.5mA ~ 38mA Curent - Primirea 22mA